V najnovšej sérii Farmy sa predstavila aj kontroverzná Mirka Csorbová z východného Slovenska. O mladú krásku prejavil záujem už nejeden súper, na čom si najnovšie zgustol i známy ex-farmár. Jeho slová však 19-ročnú Košičanku rozhodne nepotešia!

Ako to už býva zvykom, aj tentokrát sa po odvysielaní najnovšej epizódy Farmy objavilo na internete video z dielne Farmy X-tra v réžií Martina Šmahela. Bývalý účinkujúci danej šou a televízny moderátor v jednom si podal jednotlivé pasáže posledného dielu, pričom jeho merítku neušla ani kráska Mirka.

Šmahel sa zrejme v spojitosti s videom, kde Csorbovú môžeme vidieť v posteli s Radom Dulinom, rozhodol pre nečakaný krok.. Ja som ešte chcel vyhlásiť takú maličkú súťaž. V komentoch môžete napísať váš tip, ktorý deň príde Mirka o… ako by som to nazval… o poctivosť ešte nie, bavil sa na jej účet, čo by zrejme urazilo každú ženu.

K Martinovym slovám sa pridal i jeho hosť a komik Jakub Zitron Ťapák. „V ktorý deň sa to stane a ja dávam druhú súťaž, koľko to bude trvať,” zavtipkoval, následkom čoho začali diváci skutočne písať do komentárov tipy, kedy Miroslava skončí s Matejom pri intímnostiach.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: YouTube, TV Markíza, Facebook/Farma