Martin Jakubec sa v poslednom čase dostával do povedomia najmä vďaka urážkam smerovaným na adresu známych osobností. Po dlhých mesiacoch, kedy mu toto správanie bolo tolerované, prišiel nečakaný zvrat a jeho ostré slová neskončili bez povšimnutia!

Rytmus a Jasmina, Adela Vinczeová, Daniel Dangl, Sajfa, Kali či mnoho iných známych osobností čelilo verejným posmeškom zo strany bývalého “hudobníka” Martina Jakubca. Väčšina fanúšikov ich dokonca častokrát nabádala k trestnému oznámeniu, k čomu však (podľa dostupných informácií) zo žiadnej strany nedošlo.

Napriek tomu sa našiel niekto, kto si slovenského “wanna be” šoumana vzal na paškál. Úspešný raper Pouličný autor tónov, známy pod menom PAT, sa do neho priamo obul na svojej sociálnej sieti, kde nešetril ostrými vyjadreniami.

Okrem toho, že PAT Jakubca označil za homose*uála a nulu spoločnosti, vyzval svojich fanúšikov k nečakanému atakovaniu. „Dobre mu naložte pod jeho fotkami. Tak, ako on nakladá ostatným. Ukážte mu zrkadlo,” vyzýval ľudí na internete, čo sa zrejme dočkalo svojho výsledku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martinov účet, kde mal tisíce “priaznivcov”, totiž po pár hodinách z Instagramu zmizol a pri hľadaní jeho stránky vyskakuje len jeden veľký error. Je teda otázne, či sa pre zrušenie profilu rozhodol samotný Jakubec alebo za tým stoja nahlasovania zo strany fanúšikov nahnevaného rapera.

Foto: Instagram/Martin Jakubec, Poulicny_autor_tonov, Facebook