Kým pred približne 20-timi rokmi ovládali scénu latino music telenovelové krásky Thalia a Natalia Oreiro, dnes má tento žáner pod palcom nemenej očarujúca speváčka Natti Natasha. Se*y brunetka si dá ale zrejme najbližšie obdobie od hudby pauzu, čaká totiž prvé dieťatko!

Natalia Alexandra Gutiérrez Batista, ktorá je vo svete známa ako Natti Natasha, sa dostala do širšieho povedomia v roku 2019 vydaním chytľavej skladby Sin Pijama. Tú dokonca prerobili aj slovenské dvojičky Twiins.

Aktuálne 34-ročná hviezda z Dominikánskej republiky prežíva zrejme najkrajšie životné obdobie. Po dlhom čase, kedy sa mimoriadne trápila, sa jej so snúbencom Raphym Pinom podarilo splodiť dieťatko.Keď mi lekár povedal: Realita je taká, že nemôžeš mať deti… spôsobovalo mi to depresie, nikoho som nechcela vidieť, nechcela som sa s nikým rozprávať,“ budúca mamička otvorene prezradila v rozhovore pre magazín People En Espaňol.

Slová odborníkov sa ale, našťastie, nenaplnili a dnes sa Natti pýši viditeľným bruškom, pričom radosť z nej srší na všetky strany „Sme veľmi šťastní, budem mama. Nikdy som nemala takéto dobré životné nastavenie, aké mám teraz,“ uviedla nadšená speváčka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Krásnu Natti s bruškom a hore bez si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/nattinatasha