Pokiaľ ste fanúšikom česko-slovenskej YouTube scény, meno Sára Holanová vám rozhodne nemusíme predstavovať. Mladá blogerka však najnovšie šokovala svojím vyjadrením len krátko po tom, čo ohlásila nečakané tehotenstvo! To snáď nemyslí vážne…

Sára Holanová sa do povedomia dostala ako priateľka dnes už jej bývalého partnera FattyhoPillowa. Verejne známa dvojica sa po rozchode pustila do ostrej slovnej prestrelky, z čoho napokon vznikla slušná dráma na internete. Neprešla dlhá doba a mladá YouTuberka potvrdila nielen nový vzťah, ale i začínajúce tehotenstvo.

Sára v najnovších videách opisuje okrem tehotenských príznakov i predstavu o tom, ako plánuje prvé bábätko vychovávať. Jej najnovšie vyhlásenie však pobúrilo množstvo ľudí v momente, keď pred celým národom priznala, čo sa so svojím synom chystá po pôrode urobiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Budem so svojím synom oslavovať jeho prvú er*kciu,” uviedla na rovinu, čím mladá blogerka podľa mnohých zvrhlo urazila a strápnila dieťa ešte predtým, než vôbec prišlo na svet. A čo si o tom myslíte vy? Je to normálne alebo sa “trend” YouTube mamičiek dostal na vrchol trápnosti? Určite nám dajte vedieť svoj názor do komentárov!

Video: YouTube | Foto: Facebook, Instagram/SaraHolanova, Pixabay.com