Markétu Konvičkovú ako 15-ročnú preslávila v roku 2009 Superstar. Dnes je z nej už vydatá pani. Aspoň tak by sa mohlo zdať podľa najnovších fotografií, ktoré zverejnila na svojom Instagrame. Avšak majú jeden háčik.

Bývala Superstaristka Markéta Konvičková sa na svojom instagramovom profile pochválila fotografiami v svadobných šatách, pričom na jednej z nich je aj spolu so svojím partnerom René Kubišom. Fotky teda nasvedčujú tomu, že mladá dvojica si po trojročnom vzťahu povedala svoje “áno.”

…💛

Príspevok, ktorý zdieľa Marketa Konvickova (@marketakonvickova),

 

S plavovlasou speváčkou sa tešia aj jej fanúšikovia, ktorí ju pod fotkou obdarovali samými gratuláciami. To, či sa ale naozaj Markéta s Reném vzali, je otázne. René totiž k spoločnej svadobnej fotke pridal hashtag #girlfriend – priateľka. Speváčka taktiež pred pár dňami dokončila nový videoklip, takže mladá dvojica sa možno premenila na novomanželov len pred kamerou. Nech je ako chce, spolu im to veľmi pristane.:)

… ❤️ #love #trip #instagood #girlfriend #instaphoto #switzerland #biasca @marketakonvickova

A post shared by Kuboš René (@kubosrenek) on

Vše připraveno☺️🙃 V neděli odjezd Švýcarsko !! #salon #luxury #koprivnice #mk #good #service #děkuji #vše #na #jednom #místě

Príspevok, ktorý zdieľa Marketa Konvickova (@marketakonvickova),

 

Markéta Konvičková v Superstar

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.