Už je tomu 10 rokov, čo Československo v speváckej šou spoznalo v tom čase milučkú a nevinne pôsobiacu tínedžerku s krásnym hlasom Markétu Konvičkovú. Dnes je však z nežnej Superstaristky kontroverzná dračica, ktorá sa dokonca neváha vyzliecť ani pred očami verejnosti!

Z Markéty Konvičkovej rozhodne nevyrástla žiadna hanblivka – kráska nám už nejedenkrát dokázala, že jej nerobí problém ísť ani donaha. Najnovšie však poriadne pritvrdila, keď sa v Evinom rúchu vybrala do ulíc Prahy.

Dôvodom, prečo 25-ročná speváčka šantila na verejnosti bez šiat, je jej nový takmer 15-miutový počin Projekt 6-6, skladajúci sa zo šiestich videoklipov. A práve v jednom z nich Markéta neváhala odhodiť uterák a ukázať okoloidúcim svoje telo tak, ako ho boh stvoril, pričom svedkami jej kontroverznosti sa stali aj malé deti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu, že speváčkino telo prešlo cenzúrou, sa dá jej nové dielo považovať za jedno z najodvážnejších, aké na pôde československej pop music vzniklo. Časť s nahou Markétou uvidíte od 7. minúty a 30. sekundy.

Celé video Projekt 6-6 si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: YouTube, Instagram/marketakonvickova