Napriek tomu, že sa známe osobnosti šoubiznisu zväčša nachádzajú pod drobnohľadom, niektoré záležitosti si striktne nechávajú pre seba. To je prípad obľúbenej českej speváčky, ktorá odtajnila niečo, o čom nik nemal tušenie.

Muzikálová speváčka Monika Absolonová sa prednedávnom postarala o rozruch, keď si svoje blond vlasy vystrihala úplne nakrátko. Zrejme už to bol nenápadný signál, že sa v jej osobnom živote schyľuje k bolestivému verdiktu.

Monika absolonová

Dvojnásobná mamina vyšla s pravdou von presne na prvého mája, kedy namiesto romantického bozku pod čerešňou s partnerom vypustila do éteru prekvapivé priznanie o rozpade vzťahu. „Je 1. máj, lásky čas, a moje dve životné lásky ma pobozkali pod stromom. A pretože nemám úplne energiu niečo tajiť, tak by som vám chcela povedať, že sme sa s Tomášom rozišli. Je to smutné, boľavé a osobné, ale, bohužiaľ, to je život,“ umelkyňa okomentovala záber s dvomi malými synmi.

Napriek tomu, že s profesionálnym hokejistom mali podľa medializovaných informácií prechádzať hlbokou krízou celé mesiace, speváčka nedala pred fanúšikmi nič najavo. Ešte pár dní pred šokujúcim oznámením uverejňovala rodinné snímky s otcom svojich detí, ktorý je už v týchto momentoch zo spoločnej domácnosti odsťahovaný. Čerstvo rozídená herečka zároveň všetkých prosí o rešpektovanie súkromia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

monika absolonová rozchod

Zdroj: Instagram/Monika_absolonova | Foto: Instagram/Monika_absolonova, Pexels.com