Dara Rolins sa ako jedna z mála speváckych hviezd, ktoré sú ešte stále na najvyššom výslní, môže pochváliť 38-ročnou kariérou. Vzhľadom na svoje skúsenosti a úspechy si preto kráska za vyše polhodinové vystúpenie neváha vypýtať poriadne mastnú sumičku.

Honoráre slovenských umelcov sú ukryté pod rúškom tajomstva. Väčšina si totiž danú sumičku necháva len pre seba, nakoľko je téma financií veľmi citlivou záležitosťou. V susednom Česku však niektoré celebrity s otázkou peňazí problém nemajú.

Známa speváčka a herečka Lucie Vondráčková, ktorá aktuálne kvôli rozvodu s hokejistom Tomášom Plekancom neprežíva práve najšťastnejšie obdobie, sa v rozhovore pre magazín Blesk okrem iného neštítila vyjadriť aj k sume, akú dostáva za vystúpenia, pričom plavovláska zrejme nevedomky nabonzovala, koľko dostáva za koncertovanie i jej kolegyňa Dara Rolins.

,,Je zvláštne, že týmto všetkým, čo sa okolo mňa deje, moja hodnota v speváckom svete stúpa. Za 40-minútové vystúpenie si môžem – rovnako ako Dara Rolins, vypýtať 200 tisíc korún (7 741,74 eur) a nikto nemihne okom,“ na rovinu priznala Lucka, čím verejnosť oboznámila aj s koncertným honorárom jednej z najúspešnejších Sloveniek.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/dararolins_vermi, lucievondrackovaofficial