Do októbra minulého roku sa jej meno v médiách až tak často nevyskytovalo. Všetko sa zmenilo po vážnej havárii vládnej limuzíny predsedu parlamentu Borisa Kollára, v ktorej sa viezla aj ona. Ako iste tušíte, reč je o Miroslave Fabušovej. Modelka najnovšiie púta pozornosť nahými prsiami.

Finalistka Miss Universe 2001 má za sebou turbulentnejšie obdobie, ktoré sa s ňou tiahne od októbrovej autonehody. Tá jej zanechala nepríjemné zranenia, načo sa neskôr nabalila operácia, prepad priamo pred jej bytom, riadenie vozidla pod vplyvom alkoholu či bolestivé priznanie k potratom.

Pred pár dňami sa Mirkino meno opäť objavilo v médiách, avšak tentokrát v súvislosti s omnoho pozitívnejšou správou – se*y brunetka čaká bábätko. Modelka prežíva obrovskú radosť, keďže podľa jej slov zrejme nikto netúži po dieťaktu viac ako ona. Drobcov vraj miluje natoľko, že by si rada v budúcnosti urobila pedagogické minimum, aby mohla učiť v škôlke.

Ktovie, čo by ale kráskini potenciálni zamestnávatelia povedali na Mirkine odvážne snímky, obzvlášť tú najnovšiu. Budúca mamička totiž na nej pózuje s úplne nahými prsiami, pričom bradavky jej prekrývajú iba čierne krížiky.

Mirkine nahé prsia si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/mirkafabus