Slnečné lúče a vládnuce teplo akosi nútia človeka experimentovať i s vlasmi. Ruku na srdce – nie ste počas letných mesiacov v oblasti hairstylingu odvážnejšie než po zvyšku roka? Aj preto si zrejme v priebehu uplynulých týždňov nechalo viacero známych slovenských krások svoje dlhánske háro skrátiť. Avšak Kristína Tormová vsadila na iný krok!

Jednu z najobľúbenejších slovenských herečiek Kristínu Tormovú aktuálne trápia extrémne horúčavy ešte o čosi viac než nás ostatné, nakoľko nosí pod srdcom svoje tretie dieťatko. Ak ste “v tom” s ňou aj vy, respektíve ste tehotenstvo taktiež prežívali počas teplých mesiacov, zrejme budete slovám hviezdy seriálu Som mama veľmi dobre rozumieť.

kristina tormova

,,Bože, tehotná v tomto tepleeee! Pekloooo! Ale prosím tebaaaa! KONEČNE TEPLO! Teplomilne sa potím ako prase a olievam studenými dobrotami,” napísala na svoj Instagram Kristína, avšak priznala, že napriek nepríjemnostiam leto miluje. Okrem toho sa ale Kika popýšila nevšednou ozdobou na hlave!

kristina tormova

Známa mamina si nechala svoju korunu krásy oživiť tenkými dredmi s farebnými korálkami, čo pôsobí naozaj veľmi trendy. ,,Aj dredy treba, lebo veď začína festivalová sezóna a ja konečne nič netočím. Budem mať detské festivalové leto a budem sa točiť smiechovými hormónmi okolo dzecí,” okomentovala novú vlasovú premenu Tormová, ktorá prednedávnom prezradila, že už pracuje na tretej knihe. Tak čo, dámy, necháte sa Kristínou a jej dredíkmi inšpirovať?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristina tormova

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova, oteckovia, veronikaostrihonova, tvmarkizaofficial