Členovia známej slovenskej rodiny majú obrovský dôvod na radosť. Dcéra moderátorky a legendárnej hlásateľky čaká bábätko. Babsy Jagušák Heribanová sa stane druhýkrát mamou!

Babsy má za sebou dovolenku v Portugalsku, ktorú si užila s manželom Dodasom a takmer 5-ročnou dcérkou Izabelkou. Z Lisabonu, hlavného mesta, moderátorka prezradila fanúšikom na Instagrame nádhernú správu.

,,Hoci je to pre mňa pomerne intímna vec, cítim, že nadišla tá správna chvíľa, aby som sa s vami podelila o radostnú novinu. Pod srdcom nosím ďalší život. Mám vás rada, a teším sa, že môžem tieto vzácne chvíle zdieľať s vami,“ napísala PR manažérka k fotke, na ktorej sa jej už spod šiat rysuje mini bruško. Následne sa na Babsy začala valiť vlna úprimných blahoželaní.

,,Drahí moji, ďakujeme vám všetkým za krásne gratulácie a priania. Toľko lásky, toľko milých slov a pozitívnej energie. Nejaká som dnes rozcítená a všetko ma dojíma…,“ odkázala priaznivcom budúca dvojnásobná mamička, ktorej ku bábätku srdečne gratulujeme i my! :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/babsyheriban