Čo by ste robili, keby ste veľmi túžili po dieťatku, no všetci by vám rezolútne tvrdili, že šanca na počatie je mizivá? Presne takéto prognózy totiž dávali lekári Petre Batthyányovej, dcére slávneho herca a komika Petra Batthyányho, ktorý je známy predovšetkým postavou mafiána Banána/Tety Márgit zo seriálu Mafstory. Peťa však svoj sen nevzdala a dnes je z nej čerstvá mamina!

„Na zdravie, Victorka a Peťka!,“ napísal šťastný novopečený dedo Peter Batthyány na sociálnej sieti k fotografii, kde si s kamarátmi pripíja šampanským. Herec pritom veru má čo oslavovať – nielen príchod malej vnučky Victorie na svet, ale aj dcérinu úspešnú operáciu.

Peter Batthyany vnučka

Tehotná Petra mala pred niekoľkými týždňami obrovské problémy s okom a hrozilo, že príde o zrak – aj v druhom stave preto musela podstúpiť zákrok. Našťastie sa však všetko na dobré obrátilo a dnes sa môže bezstarostne tešiť z prvého potomka. Radosť je zaiste o to väčšia, že jej v minulosti lekári prinášali iba zlé správy – tvrdili, že nikdy nebude schopná počať dieťa! Šťastnej rodinke gratulujeme a do života želáme len to najlepšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Peter Batthyany narodenie vnučky

Peter Batthyany gratulácie

Petra Batthyány
Peter a dcéra Petra na začiatku roka.

Petra Batthyányová

Petra Batthyányová tehotná

Zdroj/Foto: Instagram/peterbatthyanyofficial, petra_batthyany