Mnohé z nás sa pre svoj vzhľad neustále trápia, pričom na vlastnom tele usilovne hľadajú jednu chybu za druhou. K najväčších problémom, ktorým v dnešnej dobe ženy čelia, sa zaradila určite i celulitída. Na túto tému sa vyjadrila úspešná blogerka Zuzana Machová.

Kde sa vlastne tá slávna celulitída vzala? Napriek tomu, že pár desiatok rokov sa o tomto probléme nikde nediskutovalo, dnes ťažkosti s “pomarančovou kožou” rieši každá druhá žena, a to bez ohľadu na vek. Z televíznych obrazoviek tak na nás vyskakujú reklamy na zázračné krémy, masážne pomôcky či sťahujúce legíny, ktoré nás majú novodobého “ochorenia” zaručene zbaviť. Je ale nutné poznamenať, že predošlé generácie si z nedokonalostí na tele ťažkú hlavu nerobili.

Keďže mnohé dievčatá sa kvôli celulitíde reálne trápia, táto “chybička krásy” sa stala zárukou celkom slušného biznisu. Najhoršie ale je, že zástupcovia opačného pohlavia sa na ženu s celulitídovými stehnami tiež pozerajú s nechuťou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

K tejto téme sa vyjadrila známa blogerka a vlogerka Zuzana Machová. Tá sa už zjavne neudržala a na oficiálnom profile vyjadrila svoj postoj k ženskému problému súčasnosti. V úprimnom statuse opisuje nielen vlastné skúsenosti s negatívnym pohľadom mužov na celulitídu, ale snaží sa ho i vysvetliť. My s názorom Zuzany súhlasíme a čo vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Zuzana Machová
zuzana machova

Zdroj: Facebook/ZuzanaMachova | Foto: Facebook/ZuzanaMachova, depositphotos.com, Instagram/#celulitida

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.