Silikóny sa stali v našich uliciach bežným „doplnkom“ žien, avšak len ťažko by sme medzi nimi hľadali takú, ktorá ich má vložené v zadku. Kontroverznej Zuzanite však implantáty iba v hrudníku nestačili.

Zuzana Žilinčíková, ktorú môžete poznať napríklad z televíznych šou Take Me Out či Nákupné maniačky, dávnejšie prezradila, že túži po väčšom zadku. Nešlo ale iba o slová do vetra – extravagantná blondínka sa rozhodla, že si svoj sen splní. Aktuálne má už zákrok za sebou a zotavuje sa celá zabandážovaná v posteli.

,,Napriek nepodarenému 1. pokusu v Turecku som nakoniec skončila v Španielsku kvôli predchádzajúcim znameniam. A že ich bolo dosť – smrť Pukyho, neplatný pas…
Už sa neviem dočkať nového ZADKU,“ napísala Zuzanita na Instagram tesne pred operáciou, ktorá trvala približne dve hodiny. Počas nej prebehla najprv liposukcia, potom vloženie implantátov s objemom 340 ml na každú stranu a napokon vytvarovanie bokov vlastným tukom. O čerstvý výsledok sa 35-ročná Slovenka podelila i s fanúšikmi.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Známa kráska si nažíva v poriadne luxusnej vilke s bazénom, v ktorej sa jej o zdravú stravu stará súkromná kuchárka. Najhorší je vraj spánok, nakoľko musí ležať na bruchu, a to je v dôsledku veľkých pŕs bolestivé. Poriadne nepríjemné je vraj aj cikanie, pričom do detailov Zuzanita zachádzať nechcela. Z Marbelle sa bude blondínka vraciať na Slovensko až 18. februára.

Zuzanu po zákroku nájdete — TU —

zuzanita

Zdroj/Foto: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a