Známa slovenská kráska aktuálne prežíva veľmi ťažké obdobie. Kým pred rokom o takto čase sa úprimne tešila zo svojej svadby, dnes je všetkému inak – pred pár hodinami na Instagrame šokovala správou o rozchode.

18. august 2018 – v tento dátum exfarmárka Eva Zelníková a Matúš Strážnický spečatili svoju veľkú lásku. Donedávna spoločne pôsobili ako dokonalý párik, ktorý všade okolo vyžaroval šťastie a harmóniu. Ako sa však ukázalo, na prvý pohľad krásnej rozprávke odzvonilo.

Eva Zelnikova

,,Síce mi dnes všetci gratulujete k prvému ročnému výročiu svadby, ja vám musím oznámiť opak,“ šokovala presne rok po veľkom dni 23-ročná podnikateľka. ,,Žiaľ na základe zistenia z mojej strany veľmi vážnych určitých okolností sa s manželom rozchádzame,“ Eva ozrejmila aktuálne neľahkú životnú situáciu, čím chcela pred okolím obhájiť svoje zvláštne správanie.

,,Sú to pre mňa naozaj ťažké chvíle… som moc smutná a sklamaná… život je nevyspytateľný a dokáže sa v okamihu otočiť o 180 stupňov,“ zdôverila sa fanúšikom nešťastná bývalá farmárka, ktorá v obľúbenej reality šou bojovala o výhru v jej ôsmej sérii.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/evazelnikova