Slovenský baby boom je v plnom prúde! Kým pred pár hodinami prekvapila informáciou o pôrode, ktorý sa odohral už pred dvomi týždňami, obľúbená herečka Kristína Tormová, o rovnakú novinu sa s fanúšikmi podelila aj jedna z najpopulárnejších slovenských športovkýň. Z Baši Števulovej je dvojnásobná mamina!

Baša Števulová zavesila profesionálnu dráhu snowboardistky pred pár rokmi na klinec a v súčanosti sa už venuje predovšetkým rodine a svojej vlastnej módnej značke Diabo, ktorej súčasťou sú originálne detské kúsky oblečenia.

Sympatická blondínka si dá ale zrejme aktuálne od práce trošku pauzu, nakoľko sa jej v piatok narodila dcérka. K trojročnému Tobiášovi tak pribudla malá princeznička, ktorej dali rodičia krásne a na Slovensku ojedinelé ženské meno Ida. O veľkú životnú udalosť sa na Instagrame s fanúšikmi podelila samotná dvojnásobná mamina.

,,Tomáš a Baša, majú Idu a Tobiáša… od včera…,” Baša stručne a jasne pustila zvesť do sveta, pričom slová doplnila o nádherné zábery priamo z pôrodnice. Okrem rozkošného Tobiáša, ktorý hrdo pózuje pri malej sestričke, však blondínka ukázala aj naozaj intímnu momentku z dojčenia, aká sa na sociálnych sieťach často nevidí. Krásnej rodinke gratulujeme a prajeme veľa šťastia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Momentku z Bašinho dojčenia si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/basastevulova