Slovenská playmate Lela Ceterová 1. decembra priviedla na svet svoje druhé dieťatko, a tak z českého zápasníka Karlosa Vémolu spravila 4-násobného otecka. Mamička staršej Lili a pár týždňového chlapčeka Rockyho sa teraz vybrala do spoločnosti. 

Prsnatá blondínka na svojom Instagrame uverejnila snímku z baru v Brne, kde zavítala pri príležitosti akcie Fight Night Challenge, ktorú moderoval jej partner. ,,Po pôrode prvýkrát na pár hodín v spoločnosti,“ napísala kráska. Žiaľ, u niektorých jej sledovateliek sa tento krok nestretol s pochopením, nakoľko je podľa nich na výjazdy ešte priskoro.

,,Pár dní po pôrode by mala byť maminka so svojím dieťatkom a nie v spoločnosti,“ pohoršila sa jedna z komentujúcich a nebola sama. Istá sledovateľka Lele pripomenula aj neľahký pôrod, ktorý modelka označila za psychicky náročný. Tesne predtým, než priviedla na svet malého Rockyho, sa totiž už po 2-krát nakazila vírusom Covid-19. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Super komédia! Chytila covid a fotila sa s rúškom doma so svojím novorodencom. Hrozná chudinka, ale po tom na nejakej cirkus bandy mlátičiek v šestonedelí. To sa vôbec už nebojí, že niečo chytí a odnesie to domov. Čo toto je za matku? Je vidieť, že jej ide hlavne o to byť populárna a nie byť dobrá matka,“ napísala neznáma, ktorá si myslí, že takéto správanie nie je normálne.

Foto/Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official