Multitalentovaná kráska Nela Pocisková minulý týždeň prakvapila fanúšikov chytľavou skladbou Magnet, ktorú naspievala s mladým spevákom Matúšom Kolárovským alias Yaelom. Na tanečný hit sa veľmi rýchlo namotala aj známa slovenská komička Nas*atá žena!

Hudobná novinka od Nely a Yaela o vzplanutí vášne medzi staršou ženou a mladším mužom sa pýši zaujímavým videoklipom natočeným na jeden jediný záber. Dvojnásobná mamička sa v ňom predstavila ako se*y kočka nahodená do bielych kraťaskov, trblietavého topu a ružového sačka. A čuduj sa svet, rovnaké kúsky našla v šatníku aj Nas*atá žena!

,,A ty čo robíš v sobotu poobede, keď si pri upratovaní skrine uvedomíš, že máš doma outfit ako Nela Pocisková?“ opýtala sa sledovateľov na sociálnych sieťach červenovláska.

Obľúbená komička zverejnila video, v ktorom si do rytmu pesničky Magnet svižne tancuje v takmer rovnakom ošatení, aké má na sebe v klipe jeho hlavná hrdinka. ,,Len v inej konfekčnej veľkosti,“ podotkla s vtipom Nas*tá žena. Jej príspevok zahliadla aj samotná Nela. ,,Ja som umrela od smiechu, milujem,“ odkázala „dvojníčke“ speváčka, ktorá tak dokázala, že nie je žiadna suchárka a vie sa pobaviť i na vlastný účet.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video Nas*atej ženy si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/pociskova.nela, nas*atazena