Pred štyrmi rokmi bola hviezdou TV JOJ, no dnes je už o nej akosi ticho. Reč je o kontroverznej účastníčke televíznej zoznamky Take Me Out, ktorá svojho času pútala pozornosť gigantickými perami a ultra štíhlou postavičkou ozdobenou veľkými prsiami. V živote Simony Butinovej sa však odvtedy veľa zmenilo.

Mnohé z vás si určite pamätajú divoké šelmičky, prahnúce po láske v relácii Take Me Out. Jednou z najvýraznejších bola práve Simona, ktorá však v realite mala priateľa, neskôr snúbenca Petra. S ním si čiernovláska založila aj rodinku, avšak po pôrode synčeka Maxima dvojici spoločné šťastie dlho nevydržalo.

,,S bývalým priateľom sme sa pred rokom rozišli a chvíľu potom som začala nový vzťah, ktorý som tak rýchlo po rozchode neplánovala, ale ono to celé nejako prišlo samo,” Simonu cituje portál preŽenu, ktorý ďalej informuje o tom, že sa z krásky už čochvíľa stane dvojnásobná mamička.

Aktuálne sa silikónová brunetka nachádza v piatom mesiaci tehotenstva, takže drobček by sa mal vypýtať na svet presne tri roky po narodení jeho staršieho bračeka Maxíka. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/simona.butinova