Ewa Farna sa pred približne dvomi mesiacmi postarala o poriadny šok, a to najmä v českom šoubiznise. Úspešná speváčka sa totiž ukázala po mesiacoch tajenia tehotenstva s poriadnym bruškom, pričom túto radostnú správu prezradila hudobným videoklipom.

Pred pár mesiacmi nikto ani netušil, že sa Ewa Farna stane čoskoro mamičkou. Muzikantka s poľskými koreňmi si túto informáciu držala spolu s manželom Martinom Chobotom v prísnej tajnosti, pričom si jej tehotenské kilá naviac nikto nevšimol, respektíve ich nepripisoval druhému stavu.

Dnes je však táto novinka oficiálne vonku a nadaná speváčka, ktorá sa objavila v televíznej šou Superstar, sa už o pár týždňov bude tešiť z malého synčeka. Napriek tomu, že si celý priebeh tehotenstva nechávala Ewa len za dverami svojho súkromia, sa fanúšikom po dlhých mesiacoch naskytol pohľad na jej krásne bruško.

Farna sa totiž rozhodla mamičkovské krivky neskrývať a v posledných dňoch ukazuje svoje klbko lásky na obdiv všetkým priaznivcom. Musíme uznať, že Ewke to naozaj pristane a rozhodne sa nemá za čo hanbiť – práve naopak! 😍

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Ewa_Farna93, Kazma_Kazmich, EwaFarna_ofc, ef_Slovakia, Facebook/Ewa Farna Superstar, YouTube