Pred krátkym časom sme si opäť pripomenuli, že aj malý kúsok pomoci môže pre niekoho znamenať záchranu života. Pri príležitosti Dňa narcisov sa rozhodla o problémoch s rakovinou prehovoriť aj známa slovenská moderátorka, ktorá sa pred časom kvôli materskej dovolenke stiahla do úzadia.

Dvojica Diana Hágerová a Roman Juraško sa koncom roka 2017 stali po prvýkrát rodičmi. Napriek tomu, že známeho moderátora môžeme vidieť pravidelne v relácii Teleráno či iných projektoch, jeho polovička sa stiahla do úzadia a väčšinu času trávi po boku ich malej dcérky Izabely.

Markizácka moderátorka sa najnovšie rozhodla prehovoriť o poriadne citlivej téme, a to rovno o zdravotných problémoch, ktorým museli čeliť v rámci ich úzkej rodiny. „Prvýkrát mojej babinke diagnostikovali nádorové ochorenie zhruba pred pätnástimi rokmi,” opisovala ťažké začiatky, čomu mala nasledovať operácia. Tá dopadla, našťastie, dobre. Vtedy však ešte nevedeli, že ich boj stále neskončil.

O 7 rokov odhalili ďalšie ložiská, ktoré ale boli neoperovateľné. Na rad prišla hospitalizácia a rádioterapia. Babinka to opäť zvládla,” blondínka otvorene spomínala na časy plné strachu o blízkeho človeka, „Boli to hrozné pocity, ale pred ňou sme to, samozrejme, nedávali najavo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Práve kvôli skúsenosti s touto zákernou chorobou sa Diana rozhodla apelovať na všetkých ľudí, ktorí môžu pomôcť druhým hoci aj finančnou čiastkou. „Všetkým, ktorí prežívajú aktuálne niečo podobné, držím palce a prajem čo najviac sily,” dodala s pokorou v rozhovore pre magazín Topky.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/DiHager, e2sk