Aj vy už máte sociálne siete plné fotografií, kde sa ľudia chvália premenami na svoje “staršie ja”? Virálna aplikácia pohltila viacero známych osobností, avšak jedna z nich doslova vyniká- stala sa totiž skvostom slovenského internetu!

Ruská aplikácia na starnutie tváre pobláznila celý svet. Samozrejme, netrvalo dlho a zavítala i do našich končín, a tak sa populárne tváre ako Rytmus, Jasmina, Evelyn a mnoho ďalších neváhali pochváliť svojimi úlovkami, za čo dosiahli tisíce lajkov.

O podobný skvost sa podelila aj moderátorka FashionTV pre Česko a Slovensko Dominika Ducová. Tá svojou premenou pobavila širokú škálu fanúšikov nie kvôli jej babkovskému vzhľadu, ale neuveriteľnej podobe na slovenskú speváčku.

Vraj sa podobám na jednu slovenskú speváčku, preto by ma zaujímalo, na koho sa na tejto fotke podobám podľa vás,” Dominika sa bavila pod spomínaným záberom. Jej sledovatelia však nemuseli študovať štyri vysoké školy, aby túto hádanku rozlúskli.

Desiatky ľudí totiž ihneď stavili všetky karty na hudobnú divu a ženu, ktorá má jednoducho patent na všetko- samotnú Sisu Sklovskú. A čo si myslíte vy? Našli ste medzi dámami nejakú podobu alebo je váš tip niekto úplne iný? 😃

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Ducova, Facebook/Sisa Sklovská