Podľa mnohých po pôrode nasleduje najkrajšie obdobie ženy, kedy sa stáva plnohodnotnou matkou zodpovednou za život človiečika, ktorý v nej rástol deväť mesiacov. O nepríjemnostiach spojených s obdobím šestonedelia sa už ale hovorí menej. Aj preto mala svetoznáma kráska potrebu ľuďom ukázať, že príchod dieťatka na svet neznamená len dúhu, ako máme často možnosť vidieť na sociálnych sieťach. 

Svet sociálnych sietí je výkladnou skriňou tej krajšej stránky nášho života, a to v každej jeho oblasti. Aj novopečené mamičky vidíme väčšinou len s úsmevom na perách, rozprávajúc o tom, ako je zrazu všetko nádherné, či o tom, ako sa dostávajú späť k svojmu pôvodnému telu. Najznámejšia plus size modelka Ashley Graham to ale vidí trošku inak. Fanúšikom na Instagrame sa preto rozhodla predniesť realitu, ktorú so sebou prináša šestonedelie.

18. januára sa 32-ročná hviezda svetových mól stala mamičkou svojho prvého dieťatka. Napriek tomu, že bola dovtedy za každých okolností zvyknutá na tip-top vizáž, tá musela ísť popri bábätku bokom. „Zdvihnite ruku, ak ste nevedeli, že budete meniť plienky aj sebe. Po všetkých tých rokoch vo svete módy by som sa nikdy nenazdala, že jednorázové nohavičky budú raz mojim obľúbeným kúskom oblečenia,” Ashley sa postarala o príjemný šok, keď pred viac ako 10 miliónmi sledovateľov vytiahla poriadne intímnu záležitosť, ku ktorej by sa priznala naozaj máloktorá verejne známa kráska.

Graham tým chcela prelomiť mlčanie o veciach, ako sú proces hojenia či zotavovania sa, ktoré vnímajú mnohí ako tabu. ,,Ľudia, chcem vám ukázať, že to všetko nie je len o dúhe a motýľoch,” brunetka sa prihovorila k obdivovateľom, pričom sa neštítila ani predviesť vo svojej aktuálnej podobe – s kilami navyše, vo veľkých gaťkách a s neoholenými pazuchami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ashleygraham