Pred pár dňami sa na internete objavila informácia o neznámej vodičke z Púchova, ktorá bola zastavená počas policajnej hliadky. Opitá žena za volantom si z celej situácie robila posmešky, no v tej chvíli ešte nik netušil, že ide o krásku známu z markizáckej reality show.

Sebavedomá brunetka bola pristihnutá počas šoférovania osobného vozidla pod vplyvom alkoholu. Hoci ju muži zákona ešte v ten deň odviezli do cely, po vytriezvení bola nakoniec prepustená na slobodu, pričom v týchto chvíľach si už užíva exotickú letnú dovolenku.

Viera Šestáková

Reč je o atraktívnej Viere Šestákovej, ktorá sa preslávila ako finalistka dobrodružnej súťaže s názvom Ostrov – modro-žltá televízia ju vysielala pred tromi rokmi.

Po ľútosti ani stopy

Napriek tomu, že astronomická finančná výhra v hodnote stotisíc eur ušla prostorekej Slovenke len o vlások, humor ju dodnes neopustil. Vierka mala totiž počas zatknutia vtipkovať a neskôr si z celého incidentu robila posmešky aj na internete. Podľa informácií od policajného zboru mali byť kočke z reality show namerané v krvi až 2,92 promile.

Hlavná aktérka sa priznala k tomu, že pomiešala slivovicu s pivom, no údajne sa cítila byť úplne v pohode a výčitky svedomia ju očividne netrápia ani dnes počas pobytu v Thajsku. ,,Nikdy ma nelákali dovolenky v letných mesiacoch, ale tu nedávajú aspoň fúkať,” neodpustila si sarkastickú poznámku priamo z pláže.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Viera Sestáková

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook/Valentina Rossi, Pixabay.com