Väčšina žien si radostnú správu o očakávaní bábätka necháva prvý trimester iba pre seba a svojich najbližších. Známa slovenská kráska, ktorá sa preslávila vďaka jojkárskej reality šou, si však sladké tajomstvo strážila celých deväť mesiacov – šťastnú novinu oznámila verejnosti až teraz, tesne pred pôrodom.

Od vysielania prvej slovenskej reality šou Dievča za milión ubehlo viac ako 15 rokov, avšak niektoré krásky dodnes ostali v povedomí verejnosti. Jednou z nich je aj Petra Lenártová, ktorá sa aktuálne intenzívne pripravuje na príchod svojho druhého dieťatka.

Peťa o očakávaní ďalšieho bábätka verejne nehovorila a s bruškom ju mal taktiež možnosť vidieť naozaj málokto, nakoľko žije s rodinkou na Cypre, kde prebehne aj jej pôrod, ktorý je už na spadnutie. Plavovláska sa zrejme dňa D nevie dočkať, ako totiž prezradila, tehotenstvo neprežíva práve najlepšie.

 „Moje tehotenstvá sú vždy ťažšie. Úvod mám namiesto troch mesiacov takých päť, teraz je ale záver iný ako pri tom prvom,” plavovláska sa vyjadrila pre portál Topky.sk, pričom okrem nevoľností spomenula i ťažkosti s pohybom a chôdzou, ktoré sa dostavujú najmä v poobedňajších hodinách. Pred malou chvíľou bývalá hviezdička televízie Joj informovala o veľkej novine aj na Instagrame, kde zverejnila nádherné tehotenské zábery. Gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/petra_lenartova