Minulý rok bol v našom šoubiznise mimoriadne plodný na ohlásenia o radostnom očakávaní potomkov, no zdá sa, že ani tento rok o nič horší nebude. Do klubu známych žien s rastúcim bruškom sa aktuálne zaradila dlhoročná televízna a rozhlasová moderátorka Barbora Krajčírová, rodená Rakovská – plavovláska si pre potvrdenie požehnaného stavu zvolila prekvapivý spôsob.

33-ročná plavovláska nie je na obrazovkách žiadnym nováčikom, no okrem uvádzania niekoľkých programov si dlhodobo ohrieva stoličku aj v rádiu. Ukecaná kráska je momentálne súčasťou kolektívu rádia Jemné, kde verných poslucháčov pred pár hodinami poriadne zaskočila.

Barbora Krajcirova Radio Jemne

Šťastne vydatá pani Krajčírová totiž priamo počas živého vysielania odkryla sladké tajomstvo. „Áno, je to pravda a máme z toho veľkú radosť. Napriek počiatočným nevoľnostiam a únave si toto obdobie užívam. Zatiaľ s manželom nevieme, či to bude chlapček alebo dievčatko, ale je nám to úplne jedno. Hlavne, nech je všetko v poriadku,“ Barbora sa vo vysielacom čase nečakane rozkecala o očakávaní druhého dieťatka.

Usmievavá blondínka má z predchádzajúceho vzťahu s hudobníkom Tomim Popovičom 9-ročnú dcérku Amiu, ku ktorej by mal v letných mesiacoch pribudnúť súrodenec. Známa moderátorka tak po sobáši s poslancom Ľubošom Krajčírom spečatila ich vzájomnú lásku ďalším nádherným spôsobom. K radostnej správe gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbora Krajčirová Twiins

Zdroj: Rádio Jemné | Foto: Instagram/instaboxsk, barbora.krajcirova