Každá nevesta by mala byť na svojej svadbe ženou, ktorá púta najväčšiu pozornosť. V opačnom prípade to nemusí dopadnúť najlepšie. Obľúbenej Kardashianke to v poriadne vyzývavom outfite u kamarátky našťastie prešlo.

Klan známych Kardashianiek je sám o sebe považovaný za kontroverzný, a tak jednotlivé výstrelky jeho členiek dokážu šokovať len málokedy. Najnovšie sa to podarilo 26-ročnej modelke Kendall Jenner, ktorá na svadbu svojej najlepšej kamarátky zvolila róbu, aká sa na tento typ slávnosti veľmi nehodí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Posledný deň minulého roku sa instagramová hviezdička Lauren Perez pochválila na profile niekoľkými zábermi zo svojho veľkého dňa. Ako nevesta v elegantných bielych šatách, samozrejme, žiarila, no nie natoľko, aby na snímkach upútala pozornosť ako prvá. Všetky oči totiž smerovali na jej BFF Kendal, ktorá sa nahodila do čierneho odvážného outfitu odhaľujúceho takmer celé bruško a prsia.

Kým väčšina neviest by pri pohľade na hosťku v podobných šatách dostala infarktový stav, Lauren vraj Kendal jej výber schválila a navyše ju pochválila, že vyzerá super.

Kendal v odvážnych šatách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/kendalljenner, laurenperez