Svetoznámy “živý Ken” sa stal nepríjemným dôkazom toho, že závislosť na plastických operáciách vám môže doslova zničiť život. Rodrigo Alves investoval do úpravu svojho zovňajšku už desaťtisíce eur a dnes sa ,,pýši” transplantovanými vlasmi, liposukciou nôh či umelými svalmi. S plastickými operáciami to však už prehnal natoľko, že mu dokonca hrozí odpadnutie jednej časti tela! 

Nos je jednou z najvýraznejších dominant tela živého Kena, ktorú si na ňom všimnete snáď okamžite. Napriek tomu, že je veľmi malý a má doslova neprirodzený tvar, Rodrigo ho považuje za svoju najväčšiu pýchu, dokonca tvrdí, že jeho nos je hotové umelecké dielo! Ako sa však zdá, mladík s jeho úpravami ešte nemieni skoncovať, no chirurgovia ho už teraz varujú, že pokiaľ podstúpi ešte jednu jeho úpravu, môže odpadnúť!

Aj napriek tomu, že takmer 34-ročný muž vyzerá skôr ako paródia na chlapa, vo svete má množstvo obdivovateľov a obdivovateliek. Ľudia ho za jeho výzor chvália, a dokonca dostáva množstvo ponúk na romantické stretnutia od žien, ale aj od mužov. Sme však zvedavé, čo na Kena fanúšikovia povedia, keď bude mať nos v štýle lorda Voldemorta… :)

Foto: Facebook, YouTube, Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk