Z britských ostrovov k nám dorazila tragická správa. Populárne rádio BBC totiž informovalo o obzvlášť smutnom prípade úmrtia známej hlásateľky. Okolnosti smrti dvojnásobnej mamičky Kelly Jobanputra († 40) sú však obrovskou výstrahou pre mnoho žien.

Anglická hviezda naposledy vydýchla len pár mesiacov po narodení druhého dieťatka. Život mladej matky ukončila nečakaná zrážka jej auta s vlakom na železničnom priecestí, pričom detaily okolo náhleho úmrtia sú zahalené rúškom tajomstva.

Hoci sa najbližší príbuzní sympatickej plavovlásky podľa informácií denníka The Sun domnievajú, že sa mohlo jednať len o tragickú nehodu, niektorí ľudia z jej okolia údajne vyjadrili omnoho desivejšie obavy. Kelly sa totiž po narodení bábätka sťažovala na silnú popôrodnú depresiu, ktorú sama označovala ako “veľmi temný tunel.”

Depresívne stavy spôsobené príchodom dieťatka na svet v poslednom období vôbec nie sú ojedinelé. Závažnou problematikou sa prednedávnom zaoberala aj naša televízna stálica Zlatica Puškárová, ktorá verejne prehovorila o podobných prípadoch, ako je tento – podľa moderátorky by sa ľudia mali o pocity žien bezprostredne po pôrode zaujímať omnoho viac.

Zosnulá Kelly sa pritom ešte počas života spoločne s manželom sama angažovala v oblasti charitatívnej pomoci ženám s popôrodnou depresiou. O psychických ťažkostiach zároveň sama detailne písala s cieľom varovať spoločnosť.

Napriek podozreniam z okolia hlásateľky ale oficiálne stanovisko k tejto nešťastnej udalosti zatiaľ podané nebolo, a tak skutočná príčina zrážky s vlakom a mladej matky, ktorej odchod je obrovskou stratou pre celú rodinu, ešte stále definitívna nie je. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: The Sun | Foto: Twitter, Pixabay.com, Instagram/Zlatica Puskarova