Dúfala, že sa po osemnástich rokoch od rozvodu druhýkrát vydá. Bohužiaľ. Rovnako, ako ju opustil prvý manžel – herec Dennis Quaid, s ktorým má syna Jacka Quaida známeho z veľkofilmu Hry o život, to isté rozhodnutie učinil aj jej snúbenec John Mellencamp. A to tesne pred svadbou! Hollywoodska stálica Meg Ryan teda nateraz zostáva sama.

Vraj na svadbu neverí a ženiť sa nechce! Hoci hudobník veľkú herečku sám požiadal pred rokom o ruku, svoje slovo vzal späť. Bol už totiž trikrát ženatý a zrejme nemá dôvod veriť, že by mu to na štvrtý pokus vyšlo.

Hudobník John Mellencamp.
John si svadbu rozmyslel – pred oltárom viac stáť nebude. Po štvrtýkrát sa ženiť nechce.

Bezsenné noci bez partnera

„Miluje ju, ale nechce ísť znovu pred oltár. Boli spolu dlho a vychádzali spolu dobre. Je to smutné,“ pre magazín People uviedol zdroj blízky páru. To, že sa ale napokon dvojica rozíde, sa dalo očakávať aj na základe ich spoločnej histórie – Meg a John boli spolu už od roku 2011, no vzťah na diaľku im nevydržal a rozpadol sa. Opäť sa dali dohromady až o šesť rokov neskôr. No ako sa vraví – robiť dookola tú istú chybu a očakávať iný výsledok je bláznovstvo. Nateraz teda hviezda filmov, ako Bezsenné noci v Seattli či Láska cez internet, zostáva v smútku a sama.

Herečka Meg Ryan
Meg sa na svoju druhú svadbu tešila. Nepochybne teraz prechádza veľmi ťažkým obdobím.

Zdroj: People.sk | Foto: Facebook/addictd2classicrock, laprimerahoraRAC105