Príroda, bohužiaľ, nie je ku každej žene natoľko milosrdná, aby jej dopriala mať bábätko. O veľkom trápení nedávno prehovorila herečka Jennifer Aniston, ktorá priznala, že v minulosti podstúpila umelé oplodnenie. Rovnako temným obdobím si prechádzala aj jej mladšia kolegyňa, na ňu sa však pred desiatimi mesiacmi usmialo šťastie!

Jessica Rose Brown sa dočkala! 35-ročná Angličanka, ktorú môžete poznať zo seriálu Downtown Abbey či filmov Zimný príbeh, Frankenstein či Black Mirror, sa stala mamou, a to hneď dvojnásobnou. 

Brunetka sa netajila tým, že s manželom Ziggym Heathom túžia po dieťatku. Zázrak sa však stal až na štvrtý pokus umelého oplodnenia, o čom herecká hviezda dala svetu vedieť počas záverečného ceremoniálu Medzinárodného filmového festivalu v Benátkach, kde sa už pýšila viditeľným bruškom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Prvý decembrový deň sa Jessica pochválila úžasnou novinou. Na svojom Instagrame zverejnila fotku, kde na nej spinkajú dvojičky. Tie sa vypýtali na svet už 5. novembra, pričom kráska prezradila, že spolu so Ziggym sa tešia z chlapčekov.

Zdroj/Foto: Instagram/jessierbrownfindlay, sarahillmakeup