Odovzdávanie Zlatých glóbusov je prestížna udalosť, na ktorej sa zúčastní takmer každá filmová celebrita. Ženy sa pýšia nádhernými róbami, muži sa predvádzajú v elegantných sakách, avšak jedna hviezda ukázala aj niečo celkom iné.

Jemima Kirke je britská herečka a umelkyňa, ktorá sa rozhodne nebojí vybočiť z radov “normálnosti”. Na prestížnom odovzdávaní cien bola nominovaná v kategórii najlepší ženský herecký výkon v seriáli ,,Mozart in the Jungle”. Jemima sa ukázala v krásnej róbe, no očiam kamier a fotoaparátov neunikol jeden malý detail.

Jemima preferuje voľnejší životný štýl, ku ktorému patrí aj prirodzený vzhľad. Po červenom koberci sa prechádzala s neoholeným podpazuším, čo však rozhodne nebola náhoda. Herečka si ho totiž už dlhšiu dobu odmieta holiť a so svojim rozhodnutím je absolútne spokojná.

Foto: Twitter, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.