Uplynulé mesiace sa nesú v znamení núdzového stavu či neustále sa opakujúceho lockdownu. Práve z toho dôvodu si mnohí ľudia doslova užívajú pocit, keď môžu vyjsť do mesta aspoň na obyčajný nákup. Herečka Zuzana Vačková to vzala zhurta a na prechádzke po predajni pôsobila ako na červenom koberci.

Veľké rodinné výlety sme vymenili za krátke vychádzky do neďalekej prírody a nákup základných potrieb do domácnosti sa stal jednou z mála príležitostí, kedy sa môžeme aspoň na chvíľu ocitnúť v spoločnosti. Presne to si uvedomila aj známa slovenská herečka.

zuzana vačková nízlová

Keďže by v tomto období za normálnych okolností vypukla obľúbená plesová sezóna, poniektoré celebrity si deficit prestížnych udalostí túžia vynahradiť inak. Sympatická poštárka z Hornej Dolnej si neváhala zapožičať večerné šaty vo výrazných žlto-modrých odtieňoch, i keď na hromadné podujatie sa v nich nevybrala.

Vačková zavítala do bežného supermarketu, kde bola doslova neprehliadnuteľná. ,,Aspoň na chvíľu večerné šaty, aspoň do obchodu, keď už aj z takej bežnej veci sa pre mňa stáva udalosť. Ďakujem za požičanie šiat, že som sa na chvíľu mohla cítiť ako princezná,” 51-ročná herečka a moderátorka si dopriala v tejto podivnej dobe kúsok nevšedného potešenia.

zuzana vačková šaty

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Facebook/Zuzana Vačková | Foto: Facebook/Zuzana Vačková, Streamable.com