Karin Hegedüs Dvořáková odpočítava do pôrodu posledné dni. Kráska známa z Farmy 10 sa však na priestory, ktoré ju čakajú po príchode dieťatka na svet, ani zďaleka neteší.

Po svadbe, ktorá prebehla v kruhu najbližších, sa Karin so svojím manželom Marekom presťahovali z Košíc do Bratislavy. Práve v hlavnom meste povedú už čoskoro brunetkine kroky do pôrodnice, kde by sa exfarmárka rovnako ako ostatné novopečené mamičky rada cítila spokojne. Ako sa ale vyjadrila na Instagrame, z pohľadu na luxusnejšie izby nemocnice je poriadne sklamaná.

,,Toto je tak smutné. Toto je tak smutné, že ak toto je nadštandard… Najhoršie je na tom to, že vlastne žena, žena tvorí život v sebe, zaslúži si maximálny komfort, zaslúži si maximálnu opateru v tej nemocnici. A toto je nadštandard? Toto je nadštandard?,“ pýta sa svojich sledovateľov rozcíteným hlasom budúca mamina, ktorá vo videu ukázala aj obrázky daných miestností.

,,Na po*ebané lotérie, koronu alebo podpora dôchodcom 300 eur alebo ľuďom, čo si proste idú dať pichnúť vakcínu, je ok? Ale žena, ktorá proste trpí, ktorá trpí pri tom pôrode, potrebuje maximálny oddych a komfort je toto nadštandard? Čo je potom normal? To je hnoj,“ rozčuľuje sa Karin. Influencerka, ktorá upozornila, že nie je žiadna pipinka, tiež spomenula, že peknú izbu dostane žena iba na súkromnej klinike, kde si vraj za ňu musí zaplatiť mastných 1700 eur. Fanúšikom na záver sľúbila, že im svoj pobyt v pôrodnici bude dokumentovať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/karinnett