Všetci fanúšikovia Zuzany Plačkovej, ktorých rozhodne nie je málo, sa nevedeli dočkať pilotného dielu novej reality šou Instaqueen. Po jej odvysielaní sa však začali do influencerky mnohí obúvať za to, že v televízii vyzerá inak než na sociálnych sieťach. Ku ostrým kritikom sa pridala aj známa exfarmárka, ktorá brunetke poriadne naložila!

Zuzanu sleduje na Instagrame viac než pol milióna fanúšikov, čo je na slovenské pomery mimoriadne vysoké číslo. Obľúbená modelka sa tak obdivovateľov denne snaží zahŕňať fotkami a videami, na ktorých ponúka rôzne produkty či pootvára dvere do svojho súkromia, pričom na každom zábere vyzerá Zuzka dokonalo ako bábika.

To už sa ale podľa mnohých nedá tvrdiť o obrazoch, ktoré sa objavili v Plačkovej novej reality šou Instaqueen. Svoj názor vyjadrila i prostoreká účastníčka Farmy 3, známa svojím podrezaným jazykom, Jana Zeman Kállayová.

,,Včera TV JOJ ukázala, že jej mobil vie zázraky, retuš. Mohli ju upozorniť, že jej fotky sa nezhodujú s realitou, radšej mala rok poriadne makať, lebo vyzerá ako (priložila ikonu prasiatka). Som zhrozená, že jej plastiky nevyšli, ja som čakala, že je chudá podľa fotiek, žiaľ, kamera odhalila, že je čistá mangalica. Zuzka, drepuj, makaj, lebo fotky máš pekné, ale naživo si prasiatko, prosím ťa, už neklam s tými fotkami ľudí, makaj na sebe, lebo klamať sa nie vždy oplatí,” Jana bez servítky napísala do svojho statusu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nakoľko kritiku k svojej vizáži zaznamenala zo strany divákov aj samotná Zuzana, rozhodla sa im poslať odkaz, objasňujúci dôvod, prečo vyzerá v televízii inak než na fotografiách. ,Moji zlatí, kedy ja som vyzerala v telke dobre? Ja som v telke nevyzerala fakt nikdy dobre, takže to úplne ani riešiť nebudem. Lebo v tej telke proste ja vyzerám vždycky jak pi*a,” uviedla populárna hviezdička, ktorá tiež dodala, že v čase natáčania ešte nemala odstránenú druhú bradu. Celú Zuzaninu reakciu na kritiku jej vzhľadu si môžete pozrieť — TU —

Jana Zeman Kállayová

Zdroj: Pluska.sk, Instagram/queen.plackova | Foto: Facebook/Janka Zeman Kallay, Farma, Instagram/queen.plackova, joj.sk