Fanúšikom reality šou Farma je meno Nikoleta Kortišová určite dobre známe. Táto blondínka sa predstavila v 6. sérii tejto šou a za svoj vzhľad si vyslúžila prezýku Barbie. Prednedávnom sa Nikoleta pochválila vyprsenou fotkou na Instagrame. Viac než jej prsia však fanúšikov zaujal jeden výrazný detail pod nimi!

Nikoleta Kortišová 6. sériu Farmy nevyhrala. Status EX-farmárky jej ale dopomohol k tomu, že ju na Instagrame sleduje viac ako 31-tisíc ľudí. Začiatkom tohto roka si Nikoleta, prezývaná Barbie, dala spraviť silikóny a tie na spomínanej sociálnej sieti vo veľkom predvádza. Na jednej z jej posledných fotiek však fanúšikov nezaujali tak jej prednosti, ako jeden detail pod nimi. Nikolete totiž doslova vytŕčajú rebrá.

Nikoleta Kortišová

Spomínanú fotku, ktorá šokovala jej fanúšikov, si môžete pozrieť na Nikoletinom Instagrame >>> TU.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)