Sympatická dvojica sa spoznala vďaka romantickej zoznamke a vo vzťahu pokračovala aj mimo televíznych kamier. Avšak teraz známy pár vyšiel s pravdou von a oznámil, že ako partneri už viac nefungujú. 

Príťažlivá blondínka a charizmatický športovec sa prvákrát uvideli v relácii Láska na chate, kde si padli do oka a svoju náklonnosť rozvíjali i v reálnom živote. Aj keď v nedávnom rozhovore pre TV JOJ Peter a Vladimíra uviedli, že spolu stále chodia, o pár hodín neskôr vyplávala na povrch prekvapivá informácia.

laska na chate

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Televízny románik trval dokopy iba necelý mesac. ,,Žiaľ, ja som nechcela ostať žiť v Bratislave, som zo Zvolena, mám rada prírodu, hory, cestovanie, Peťo je iný, ako sa ukázalo v reálnom živote. Boli veci, ktoré som o ňom nevedela a vyšli na povrch až neskôr. Nemala som problém s jeho synom, ani nešlo o moju prácu či psa. Skrátka sme to skončili pre iné veci, v ktorých sme si nesadli,” uviedla Zvolenčanka pre Plusku.

Podobné vyjadrenie zaznelo aj z úst príťažlivého trénera, pričom z jeho slov badať, že na krachu vzťahu má väčši podiel energická kráska. „Život mimo chaty bol naozaj celkom iný, prestala sa snažiť, hlavou bola so psom v horách, skrátka to medzi nami ochladlo a potom sme sa na to vykašľali, teda ona sa na to vykašľala a ja som tiež stratil záujem,” vysvetlil Bratislavčan, ktorý si na svoju spriaznenú dušu musí ešte počkať rovnako tak ako Vlaďa.

laska na chate

Zdroj/Foto: Pluska, joj.sk, Facebook/Láska na chate