Moderátorka Adela Vinczeová (37) vystúpila ako moderátorka Českého leva už po druhýkrát. Hoci si vyslúžila mnohé pochvaly, našla sa aj známa Češka, ktorá jej výkon ani náhodou neocenila…

Známa česká jazyková lektorka Jana Postlerová má poriadne podrezaný jazky a vo svojej rubrike Ostrý jazyk sa venuje aktuálnym témam. Posledne si zobrala na mušku moderovanie Adely na významnej akcii Český lev, ktorého sa naša najúspešnejšia moderátorka zúčastnila už po druhýkrát. K jej výkonu na českej akcii mali síce výhrady viaceré osobnosti, no po odovzdávaní cien sa ukázalo, že to bola napokon dobrá voľba. Iného názoru je ale lektorka Postlerová.

Už 25 rokov nie sme jeden štát a je to také divné, že Českého leva uvádza skvelá slovenská moderátorka. Pani Banášová hovorila príjemne, snažila sa, aby jej bolo rozumieť, ale aj tak pôsobila pre tento typ prenosu šedivo. Keď sa potom objavili páni Polívka a Kaiser, tak to dýchalo naším českým humorom, ktorý je sebaironický,” naložila Adele lektorka. Pre Blesk ešte na záver dodala, že by ocenila, ak by Českého leva moderoval Čech alebo Češka, pričom priamo spomenula meno Libora Boučka, ktorý sa spoluautorsky podieľal na scenári.

Lektorka Jana Postlerová zvozila Adelin výkon na Českom levovi

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook, Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.