Juraja Kemku si snáď ani nevieme predstaviť v serióznej pozícii. Čo veta, to poriadny hlod. Známy herec však predsa len za posledné obdobie prešiel premenou, ktorá sa výrazne podpísala na jeho imidži.

Ďuri, ako obľúbeného slovenského herca Juraja Kemku prezývajú jeho kamaráti a kolegovia, sa do širšieho povedomia ľudí dostal najmä vďaka projektu Partička, v ktorom sa začala jeho kariéra zabávača. Odvtedy si snáď túto postavičku televíznych obrazoviek inak ako v humorných situáciách ani nevieme predstaviť.

Juraj kemka
Juraj s Alenkou Pajtinkovou v seriáli Kuchyňa

Juraja aktuálne môžeme vidieť v seriáli Kuchyňa, kde stvárňuje postavu vtipného kuchára Dalina, či v relácii Dobre vedieť, kde vystupuje ako kapitán skupiny bojujúcej proti tímu kolegu Vlada Kobielskeho.

Juraj kemka
Juraj s Vladom Kobielskym v Dobre vedieť

Pozornému očku včerajšej časti Dobre vedieť tak možno neušiel jeden veľmi zaujímavý detail na hercovej tvári – Juraj si nechal narásť bradu! Z roztopašného komika, ktorého doposiaľ neustále zdobil chlapčenský výraz tváre, sa stal zrazu naozajstný 43-ročný muž, pričom treba uznať, že tento krok Ďurimu rozhodne pridal na se*epíle!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube, Instagram/tvmarkizaofficial