Ex-farmár Mišo Gajdošech sa po skončení markizáckej šou stáva čoraz vyhľadávanejších modelom. Jeho tvár sa v poslednej dobe objavila vo viacerých reklamách a všetko nasvedčuje tomu, že fešák s vyšportovaným telom si rozbieha veľmi slušnú kariéru. Najnovší príspevok bývalého účastníka Farmy X však priniesol nečakané prekvapenie.

Z Michala sa prakticky zo dňa na deň stal veľký idol žien najmä vďaka pobytu v rybárskej osade. Dámske publikum tak mohlo na televíznych obrazovkách neraz obdivovať dokonale štíhle nohy či tehličky na bruchu príťažlivého farmára, ktorý to napokon dotiahol až do semifinále.

Michal Gajdosech

Po vypnutí kamier bývalý frajer Lívie Chvostíkovej rozhodne do zabudnutia neupadol. Stáva sa totiž tvárou reklamných spotov popredných spoločností, pričom počet jeho sledovateľov stále narastá. Popri pracovnom zhone si však Mišo vie nájsť čas aj na relax a zábavu – dôkazom je najnovšie video, ktorým momentálne valcuje slovenský Instagram.

Markizácky fešák sa zúčastnil kurióznej výzvy s názvom KikiChallenge, ktorej súčasťou sú rôzne hudobné kreácie v podaní bláznivo naladených ľudí. Do tejto skupiny sa zaradil aj sympatický model, pričom si neváhal zo seba poriadne vystreliť. Spolu s parťáčkou Ali tak stvárnili scénku, kde nabrúsená slečna predvedie partnerovi poriadne žiarlivú scénu – avšak má to jeden háčik. Hlavní aktéri si totiž vymenili role a z Miša Gajdošecha sa na okamih stal predstaviteľ nežnejšieho pokolenia, čím už stihol pobaviť tisíce fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Miso Gajdosech

Celé humorné video od Michala Gajdošecha

 

Zdroj: Instagram/Migajdo | Foto: Instagram/Migajdo, streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.