Každá z nás túži po bezchybnej pleti, no len malé percento ju aj skutočne má. Akné, čierne bodky, jamky po kiahňach – to sú naši najčastejší nepriatelia, ktorí nás sužujú pred zrkadlom. Prečo si tak niekedy k dokonalosti nedopomôcť makeupom? Z premeny tejto ženy ostanete úplne očarené.

Bez makeupu ani na krok – to je heslo mnohých žien, ktoré ho používajú ako obranný štít pred svetom. Za výrazným líčením sa však bezpodmienečne neskrýva iba nízke sebavedomie a komplexy – makeup je spôsob sebarealizácie a sebaprezentácie. Podobne ako maliar na plátne, tak aj my do našej vizáže komponujeme súčasné nálady a pocity. Dobrá vizážistka je rovnako cenný umelec ako ilustrátor alebo sochár.

Medzi tie najlepšie patrí Ruska Goar Avetisyan – vizážistka pomáha ľuďom po úrazoch alebo tým, ktorí trpia rôznymi kožnými problémami. Svojím líčením im vracia stratené sebavedomie a čo je ešte dôležitejšie, aj sebalásku. Každá žena by sa mala milovať nehľadiac na to, ako vyzerá, no prečo si sem tam nespraviť radosť a nenahodiť sa? Reakcia blondínky na svoje nové JA hovorí za všetko. :)

View this post on Instagram

У меня просто нет слов🙌🏻🙌🏻🙌🏻эти эмоции говорят сами за себя 😔😔❤️❤️😭😭😭 это первый макияж в жизни Ксении ….. и у неё всегда была проблема с волосами и ресницами – с самого детства ….. это преображение в живую видели сегодня 150 человек со всех ближайших городов Крыма и не только …. это второй образ на моем мастер классе сегодня …. и мне кажется , что муж Ксению просто не узнает… а как считаете вы? Оцените преображение от 1 до 10 ❤️❤️🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻

A post shared by Goar Avetisyan 🇦🇲 (@goar_avetisyan) on

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.