Prominentná dvojica Miley Cyrus a Liam Hemsworth sa ešte koncom minulého roka tajne zosobášila. Po tom, ako praskla informácia o svadbe, sa v kuloároch začalo klebetiť aj o údajnom tehotenstve mladej speváčky. Hoci Miley fámy o dieťati pohotovo vyvrátila, môže sa pochváliť inou novinkou.

Populárna Disney hviezdička a austrálsky herec si povedali životné ÁNO na uzavretom obrade len v kruhu najbližších. Blízky priateľ z ich okolia však krátko po svadbe všetko vyzradil, vďaka čomu sa o úžasnej správe dozvedel celý svet.

miley cyrus
Miley Cyrus ako nevesta

Fanúšikovia pôvabnej hudobníčky si ale nemohli nevšimnúť, že Miley pri manželovi prechádza viacerými premenami. Z neposlušnej rebelky sa tak pomaly ale isto stáva mladá zodpovedná žena, ktorá čoraz zriedkavejšie musí čeliť škandálom. A o tom, že láska dokáže s človekom divy, svedčí aj ďalšia zmena v živote slávnej Hannah Montany.

Hoci je v našich končinách úplne bežné, že žena po sobáši preberie manželove priezvisko, medzi celebritami svetového rangu je to pomerne zriedkavý jav. Liam Hemsworth však v živom rozhovore pre Interview with Kelly & Ryan prezradil, že speváčka sa viac už nevolá Miley Cyrus. Kráska si totiž oficiálne zmenila meno na Miley Ray Hemsworth, na čo si jej priaznivci budú musieť čím skôr zvyknúť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

liam hemsworth
Liam Hemsworth počas rozhovoru s Kelly & Ryan

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Liamhemsworth, Mileyczyrus