Už na jeseň sa fanúšikovia ostrosledovanej reality šou Farma dočkajú 14. série drsného súboja o rozprávkovú odmenu. Obľúbenú trojku známych osobností – Eva „Evelyn“ Kramerová, Martin Šmahel a Martin Bagar teraz opustí jeden človek. 

Slovenský model si skúsil kruté podmienky na statku v roku 2018. Hneď v nasledujúcej sérii nastúpil na miesto moderátora internetovej talkšou Farma X-tra, kde si odkrútil 3 roky.

Martina Šmahela ste len prednedávnom mohli vidieť aj ako moderátora projektu Survivor. Avšak podľa informácií Nového Času je jeho kariéra v televízii Markíza na konci. „Martin dostal šancu v šou Survivor, no podľa kompetentných bol neriadená strela. Zverejňoval veci, ktoré nemal a nevedeli ho kontrolovať,“ uviedol anonym o hviezde, ktorá sa na Instagrame dostala do konfliktu i so známym hospodárom Martinom Bagarom. 

martin smahel

Neznámy taktiež zmienil aj vyššie spomínanú bonusovú reláciu statkárskej reality šou. ,,V minulosti moderoval Farmu Xtra, ale pre televíziu bol len plán B a hľadala niekoho iného,“ cituje svoj zdroj obľúbený denník.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Je pravda, že Farmu Xtra už robiť nebudem,“ vyjadril sa k veci Šmahel. Či s ním žlto-modrá stanica viac spolupracovať naozaj nechce, nevedno. Stále je tu možnosť, že sa Markíza rozhodne dať internetovej talkšou stopku a Martinovho miesta sa neujme nikto.

Zdroj: cas.sk | Foto: TV Markíza, Instagram/farma.markiza