Vlasy jej popadali, mihalnice sa zošmykli a nechty sa odlepili… Nuž, tomu sa povie prirodzená krása! Obzvlášť ak by vrstva make-upu zišla dole len s rýľom! :) Je takýto vzhľad ideálnym pre mužské oko alebo si vlastne takýto image vytvárame  kvôli sebe?

Dámy v staroveku si krášlili účesy korálkami, kvetmi a čelenkami z rôzneho materiálu a rozličného tvaru. Dnes, aby náš účes „nabral objem“, použijeme príčesky. Menej šikovné z nás si tento „doplnok“ prichytia vskutku originálne! Na hlave tak vzniká chuchvalec podobný obsahu vrecka vysávača, ktorý drží doslova na heslo a pri prvom prievane za ním dotyčná začne utekať po ulici. Niektoré z nás holdujeme vyžehleným vlasom, ale úprimne, nepripomína vám to občas vylisované trávy z herbára?

Možno len slepo veríme, že vďaka podobným kreáciám na hlave si nik nevšimne, ako podarene sme sa namaľovali. Chápeme, že skoro ráno je ešte tma, ale zlatá moja, o pár hodín vykukne slniečko a svet v plnej kráse uzrie vaše umelecké dielo vytvorené šminkami. Očný tieň až kdesi na spánkoch, rúž od krku po nos (samozrejme, nezabudnúť špúliť!!!) a umelé mihalnice, ktoré vám bránia vo výhľade! No po tejto predstave sa teraz samej seba spýtajte – som to ešte vôbec ja?

Ak sa vám podarilo spoznať sa, tak vám gratulujeme! Patríte k skupinke žien, ktoré stále vedia, čo znamená súdnosť a poznajú hranice halloweenskej masky a decentného skrášlenia sa!

Foto: pixabay.com, giphy.com | Video: YouTube