Špinavé ponožky pri práčke či otvorená zubná pasta na umývadle – to sú problémy, ktoré neustále riešime vo svojich domácnostiach so svojimi partnermi, ale výsledok nie je žiadny. My sme z toho zúfalé, avšak neuvedomujeme si, že my, ženy, robíme tiež veci, ktoré si muži na nás všímajú a častokrát vedú až k hádkam.

Pozor! Ak chcete byť ešte lepšie, tieto zlozvyky by ste mali prestať robiť…

Fajčenie

Predsavzatia, že od nového roku prestanete fajčiť, poznáte to. Bez krabičky cigariet sa váš deň ani nemôže začať a ráno si ako prvé hneď zapálite. Prídete z práce a už aj utekáte na balkón, partner iba nechápavo pozerá a krúti nad vami hlavou. Áno, presne tak, aj fajčenie im môže vadiť, pokiaľ v tom nejdú samozrejme tiež.

Odlupovanie laku z nechtov

Len čo vidíte, že vám začal lak na nehtoch ,,pukať“, nedá vám to. Len tak sedíte v práci, doma či v aute a začnete lak z nechtov odlupovať. Samozrejme, že všetok vám bez odlakovača nezíde a tak vám vzniknú nepekné farebné mapy, ale vy spokojne pokračujete ďalej. A to si predstavte, že vás pri tom niekto pozoruje, trapas!

Upravovanie podprsenky

Tiež jedna z vecí, ktorú si máloktorá z vás uvedomuje. Neustále máte potrebu upravovať si podprsenku. Nevedie vás však k tomu nič iné, len váš hlúpy pocit, že niečo nie je v poriadku. A opak je pravdou. :-)

Výklady ako zrkadlo

Pri nakupovaní majú výklady obchodov rôzny význam. Všetky poznáte však najmä ten jeden, a to – obzeranie sa v sklách. Vlasy, postava a celkový zovňajšok treba skontrolovať a poriadne sa poobzerať. A muži? Tí nad tým len nechápavo krútia hlavami.

Prehnané upratovanie

Mať poriadok v domácnosti je fajn, ale v tomto prípade stačí priemer. Ak upratujete už upratané stále dookola, tak to celkom v poriadku rozhodne nie je. V tomto prípade už ide o nepríjemný zlozvyk, s ktorým by ste sa mali rozlúčiť.

Štúdie dokazujú, že zlozvyky začíname robiť v určitom kritickom období nášho života. Takým obhrýzaním nechtov trpí dokonca Britney Spears či Cameron Diaz! Vždy je tu však šanca prestať a tá je práve pred nami!

Foto: Facebook