Život človeka 21. storočia nie je jednoduchý. Nebezpečenstvá číhajú na cestách, na dvoroch rodinných domov, no taktiež pri športoch, v rámci ktorých si dovoľujeme stále viac a viac. Jeden z nich sa stal takmer osudným aj hercovi zo seriálu Sestričky, sympatickému Braňovi Mosnému. Ten s odstupom času priznáva, že za všetko mohla jeho mladícka nerozvážnosť!

Polámané kosti, odtrhnutá slezina, vnútorné krvácanie. Tak dopadol herec po jazde na snowboarde. Braňo Mosný je však vďačný, že ho osud nechal nažive, i keď ho nehoda nadlho pripútala na nemocničné lôžko, pričom prekonal niekoľko operácií a čakala ho veľmi dlhá rekonvalescencia.

Herec Braňo Mosný zo Sestričiek.
Braňo si dnes už dáva pozor. Nemocničné prostredie mu bohate stačí v seriáli.

Škaredá nehoda ho naučila jazdiť opatrne

Dnes vie, že pobyt v nemocnici bol daňou za vlastné nepremyslené činy – v tomto prípade za príliš rýchlu a bezohľadnú jazdu na snowboarde, ktorá skončila ťažkým a určite aj mimoriadne bolestivým pádom. „Slezina sa dá vyoperovať bez toho, aby vám chýbala – ona v podstate produkuje iba biele krvinky. A to neviem kvôli seriálu Sestričky, ale preto, lebo som si ju raz odtrhol,“ Braňo sa priznal v rozhovore pre Topky.sk. „Chceli mi ju zobrať, ale nedal som si ju.“

Sestricky

Herec dodal, že spadol tak nešťastne, že si navyše zlomil štyri rebrá, pomliaždil obličky, poškodil pečeň a privodil vnútorné krvácanie. Na obľúbený snowboard napriek tomu nezanevrel, no táto skúsenosť ho rozhodne niečo naučila. „Odvážil som si naň stať po dvoch rokoch, už však nerobím také blbiny.“

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pred zimnou sezónou treba povedať, že všetci by sme si z Braňa a jeho skúsenosti mali zobrať príklad a radšej, ako to pocítiť na vlastnej koži, sa poučiť z jeho chýb a jazdiť opatrne.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook/Telerano, Instagram/brano.mosny, YouTube