Vzťah markizáckych manželov Diany a Michala zo Svadby na prvý pohľad sa podľa predstáv nevyvíjal. Po počiatočnom ostychu na sobáši nastali búrlivé kolízie počas medových týždňov, no fungovanie v spoločnej domácnosti dodáva prvé svetielka nádeje…

Viacerí diváci neprejavili pri výbere tohto párika vôbec žiadne pochopenie. Kým večne vysmiata, energická a ukecaná brunetka neustále nachádza radosť v každej maličkosti, jej polovička je na emotívne vyznania či spontánne správanie veľmi skúpa.

diana michal svadba

Na pohľad odmeraný flegmatik dokázal na krásnej neveste kadečo skritizovať, no v spoločnom hniezdočku lásky ho totálne odrovnala. Dianka sa totiž po prvýkrát v živote usiluje vyvárať pre ženícha samé dobroty, čo jej podnikateľ vracia v podobe príjemných komplimentov a pusiniek pri stole.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Spoločné bývanie sa mi zatiaľ veľmi páči. Som veľmi rada, že vieme s Miškom fungovať celkom dobre a zatiaľ je to veľmi pekné,” 30-ročná manažérka pri opisovaní uplynulých dní vo dvojici celá žiari. Niet sa čomu diviť, keďže jej nový spolubývajúci si pochvaľuje nielen plný žalúdok – na hnedovláske vyzdvihuje aj pekné oči ši schopnosť riadiť domácnosť.

Celé domáce video Diany a Miša si pozriete —TU—

Mišo a diana svadba

Zdroj|Foto: Markiza.sk