Včera večer padol v šou Československá má talent tretí bzučiak! Plným právom ho získala Ruženka Kováčová, ktorá všetkých svojím príbehom, pokorou, snom a následne samotným speváckym vystúpením dojala k slzám.

Šou Československo má talent má nového držiteľa zlatého bzučiaka, ktorý posúva finalistu rovno do finále. Po 12-ročnom spevákovi Christianovi, komikovi Zdenkovi s Matýskom tak dostala túto unikátnu možnosť aj Ruženka Kováčová.

Hoci sa osud s Ruženkou nepekne zahral a nedožičil jej zdravé oči, vykompenzoval jej to v podobe nádherného zlata v hrdle. Keď táto dáma predstúpila pred porotu, sála z nej pokora, rešpekt a neuveriteľné dobro. A keď sa k tomu všetkému pridalo spevácke vystúpenie, všetci ostali v nemom úžase. „My sa rúhame každý deň, že nám nestačí, že nemáme dosť veľké autá, že nemáme dosť veľké domy, takú lekciu pokory ste nám teraz udelili, že sa hanbím. Krásne, nádherné, ďakujem, že ste prišli,“ okomentoval Ruženkin výkon Jaro Slávik.

Zaslzená Diana Mórova sa v tomto prípade nezmohla ani na slovo, za všetko nechala prehovoriť zlatý bzučiak, ktorým talentovanú speváčku poslala rovno do finále. Následne k Ruženke podišla, objala ju a venovala jej hviezdu. „Vy ste tá najväčšia hviezda, verte mi, že budete svietiť,“ povedala herečka.

Zdroj/Foto: Joj.sk