Aktuálne prebieha nová séria populárnej šou Česko Slovensko má Talent, ktorá vychádzajúcim hviezdam prináša nádej pre otvorenie brán do vysnívaného sveta šoubiznisu. Obrovský potenciál porotcovia objavili aj v 15-ročnej dievčine, ktorá na pódium vkročila s neskrývanou trémou.

Teenagerka Margarétka sa spevu venuje už od ôsmich rokov, kedy ju dlhotrvajúce zdravotné problémy s nohami donútili venovať voľný čas nejakej záslužnej aktivite. V tomto prípade zaujímavý koníček rozhodne padol na úrodnú pôdu, keďže skromná tmavovláska ukrýva v hrdle hotový poklad.

talent

Margarétka sa pred porotcov postavila značne nervózna, a to i napriek tomu, že sa vôbec nemala čoho obávať. Hneď po úvodných tónoch hitu od americkej skladateľky Demi Lovato bolo totiž jasné, že o tejto mladej slečne budeme ešte počuť.

Len 15-ročná školáčka predviedla výkon hodný skúsenej a profesionálnej speváčky, pričom nechýbali precítené emócie ani bezchybné hlasové prevedenie. Porota ostala z nadanej Slovenky absolútne unesená a obávaný kat Jaro Slávik stlačením Zlatého bzučiaka neváhal Margarétku posunúť priamo do veľkého finále!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zlatý bzučiak

Margarétka v šou Česko Slovensko má Talent

Zdroj: TV JOJ | Foto: Joj.sk, Instagram/Tvjoj