Pred vstupom do manželstva s anglickým princom Harrym sa Meghan Markle živila ako herečka – a bola poriadne úspešná! Informácie o jej finančných príjmoch isto odzbroja nie jednu závistlivú neprajníčku, ktorá Meghan onálepkovala ako zlatokopku.

Vojvodkyňa zo Sussexu musela už od oznámených zásnub s princom Harrym čeliť ostrej kritike. Zlé jazyky videli finančné obohatenie ako hlavný motív vstupu do manželstva. Harry biedu rozhodne netrie, no netrela ju ani Meghan Markle, ktorá mala ešte pred zásnubami odštartovanú úspešnú kariéru herečky. Podľa knownetworth.com si v seriáli Kravaťáci zarobila viac ako 50 000 dolárov za epizódu, pričom jej ročný príjem sa štveral až na 450 000 dolárov. 

markle

Herectvo ale nebolo jediným brunetkiným zdrojom zárobku – Meghan mala internetovú lifestylovú stránku a zarábal jej aj instagramový profil s masami sledovateľov. Dnes si už však ako vojvodkyňa a princova manželka spravovať účty na sociálnych sieťach dovoliť nemôže.  (pozrite sa na ďalšie šialené zákazy, ktorým sa musia Meghan a Kate podriadiť —>TU)

Bohatšia než princ?

Podľa celebritynetworth.com je hodnota Meghan Markle vyčíslená na 5 miliónov dolárov, kým tá princova sa štverá až na 40 miliónov. Ach, vyzerá to, že nálepka zlatokopky z vojvodkyne len tak rýchlo nespadne…

Zdroj: townandcountrymag.com | Foto: Facebook